Angażująca kampania video dla Twojej marki

Dzięki TalentTube dotrzesz z przekazem marki do 21 milionów użytkowników YouTube w Polsce. Neautralizuj AdBlocki korzystając masowo z szerokiego dostępu do widowni Twórców video.

Skontaktuj się

Skuteczna reklama w czasach rozproszonej uwagi

Twoi konsumenci spędzają dziś ponad 4h w internecie każdego dnia. Marki walczą obecnie o ich uwagę, nie tylko o zasięg. Chcesz angażować miliony konsumentów w świat swojej marki? Zlecaj kampanie przez TalentTube i realizuj miliony minut czasu z marką, precyzyjnie wśród konsumentów z Twojej grupy docelowej.

Elastyczny budżet

Płacisz tylko za zrealizowane wyświetlenia. Przez platformę TalentTube możesz realizować zarówno wielkie kampanie angażujące dziesiątki twórców z różnych kategorii tematycznych jak i mikrokampanie będące uzupełnieniem tradycyjnych, szerokozasięgowych działań reklamowych.

Efektywny algorytm

Dla skuteczności kampanii znalezienie odpowiednich widowni i trafiających do nich Twórców jest kluczowe. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych algorytmów TalentTube jest najlepszą platformą wyszukującą influencerów do Twoich kampanii, która efektywnie kalkuluje inwestycje marek według generowanych wyświetleń i zaangażowania.

Treści bezpieczne dla marek

Platforma TalentTube chroni interesy Twojej marki. Dokładnie sprawdzamy twórczość użytkowników platformy. Kampanie realizowane dla Klientów platformy weryfikowane są przez naszych moderatorów, a docelowo, w kolejnych wersjach przez system automatycznego skanowania treści - Plastream.

Zacznij współpracę już dziś
JAK
TO
DZIAŁA

Zleć kampanię

Wypełnij tzw. Brief, gdzie dokładnie określisz oczekiwania wobec kampanii, cele komunikacyjne, krytyczne wymagania oraz ograniczenia.

Wyznacz cele ilościowe

Ustaw ilość wyświetleń jaką potrzebujesz zrealizować w wybranych grupach docelowach, w określonych kategoriach tematycznych. W czasie rzeczywistym otrzymasz estymację budżetu niezbędnego dla realizacji zadanych celów.

Ciesz się wynikami

Większość wyświetleń każdej kampanii branded content na YouTube realizuje się w ciągu pierwszych 10 dni. W tym czasie obserwujemy i analizujemy wyniki. Po 10 dniach otrzymujesz raport z kampanii.

Rozlicz kampanię

Po zrealizowanej kampanii następuje finalne jej rozliczenie, wg zasady, że płacisz tylko za zrealizowane wyświetlenia. W mało prawdopodobnym przypadku niższych wyników niż zakładane w estymacjach otrzymujesz proporcjonalny zwrot środków lub propozycję przedłużenia kampanii.

Natywne lokowanie marki

TalentTube umożliwia generowanie dużych ilości wyświetleń branded
content wśród tzw. mikro i średnich Twórców video (około
95% influencerów video). W szybki i prosty sposób przdedstawisz zaanagżowanym
widzom swoją markę, produkt lubu usługę.

Wybrane marki, z którymi pracujemy

Dołącz jako Marka

Wykorzystaj potencjał mikro i średnich influencerów dla swojej
marki. Realizuj wiele wyświetleń video online wśród rozproszonych
widowni. Zleć kampanię już dziś!