Zarabiaj na współpracach z markami!

TalentTube jest platformą umożliwiającą wszystkim regularnym Twórcom video na YouTube znalezienie propozycji współprac z markami w formie lokowania produktu lub usługi.

Zarejestruj się

Współprace z markami na prostych warunkach

Wybieraj kampanie, proponuj kreacje i zarabiaj z każdym wyświetleniem na współpracach z największymi markami. Sprawdź kampanie dostępne dla Ciebie na platformie TalenTube!

Sprawdzaj nowe kampanie

Naszym nadrzędnym celem jest udostępnianie wielu współprac dla influencerów na platformie TalentTube. Dzięki strategicznym partnerstwom z domami mediowymi i agencjami reklamowymi mamy dostęp do kilkuset największych reklamodawców w Polsce.

Przejrzyste zasady

Do TalentTube możesz dołączyć za darmo jeśli tylko zebrałe(a)ś na YouTube widownię większą niż 1000 subskrybentów. Nie musisz oddawać praw do tego co tworzysz. Sam decydujesz czy, kiedy, z jaką marką i na jakich warunkach współpracujesz.

Szybkie i bezpieczne płatności

Wynagrodzenie otrzymujesz do 10 dni od zrealizowanej kampanii w bezpieczny sposób: za pośrednictwem przelewu bankowego, PayPal lub Przelewy24.

Zacznij zarabiać już dziś
JAK
TO
DZIAŁA

Zgłoś się

Dołącz do platformy i przeglądaj dziesiątki kampanii do zrealizowania dla największych polskich i zagranicznych marek. Wybieraj te, które pasują do Twoich zainteresowań, pasji i oczekiwań Twojej widowni. Przesyłaj filmy, które chciałbyś opublikować dla wybranych marek.

Publikuj

Przesłane przez Ciebie video w trybie niepublicznym zostanie zweryfikowane przez moderatorów platformy TalentTube. Jeśli odpowiada na oczekiwania klienta i marka lub produkt występują przy tzw. bezpiecznej treści będziesz mógł opublikować film i zarabiać na każdym wyświetleniu.

Wypłacaj zarobki

Zarabiasz z każdego wyświetlenia w realizowanej kampanii. Dlatego przez 10 kolejnych dni od publikacji algorytm podlicza ich sumę, sprawdza wygenerowane zaangażowanie i potwierdza kwotę do wypłaty. Pieniądze są na Twoim koncie nie później niż po 10 dniach od potwierdzenia kwoty.

Zobacz, jakie to proste

Wybrane marki, z którymi pracujemy

Dołącz jako Twórca

Sprawdź dostępne na platformie kampanie z markami. Wybierz zlecenie
dla siebie, opublikuj video i zarabiaj.